Zlato a striebro je skôr poistka, než predmet špekulácie

V súčasnej inflačnej situácii je najlepším spôsobom poistiť si hodnotu majetku tým, že zameníte časť svojich papierových peňazí na zlato alebo striebro čo najskôr.

Platí tiež: zlato a striebro je skôr poistka, než predmet špekulácie.

Cieľom nie je zbohatnúť – a už vôbec nie rýchlo.Cieľom je mať v prípade ohrozenia niečo, čo ide vždy s dobou. Niečo, čo je vysoko likvidné a nikdy nie je insolventné. Bez dodatkov, výhrad a trikov, pre všetky možné okolnosti, má zlato a striebro práve túto plnú platobnú schopnosť. Získajte si najlepšiu poistku sveta, pretože múdrosť byť prezieravý a trpezlivý pri držaní zlata a striebra v portfóliu sa vždy a všade dočká zaslúženej odmeny. Ak by nastala finančná kríza, vy budete mať v rukách prinajmenšom niečo skutočne hodnotné.

Pokiaľ cena zlata klesne pod celkovo udržateľné náklady (AISC) ťažobných spoločností a cena zlata zostane dlho nízka, môžu zbankrotovať skôr, ako cena zlata opäť vzrastie. Začne sa zatváranie baní, ťažba zlata sa zastaví, ponuka, dostupnosť sa dramaticky zníži. Budúcnosť a zisky budú potom patriť vám. Myslite v dlhodobom horizonte, premyslene využívajte pohyb cien, priemernú cenu, /https://www.monpeco.sk/priemerny-efekt-nakladov/, trénujte sa v trpezlivosti a strategicky myslite.Obidva cenné kovy od nepamäti predstavovali bezpečné útočište v nepokojných dobách, počas kríz, vojen, revolúcií a všetkého ostatného chaosu. Zlato a striebro sú kovy, ktoré sprevádzajú človeka v dobách zlých aj dobrých.

Vlastník zlata a striebra si udrží i v ťažkých časoch životný štandard, môže podporovať svoju rodinu, prípadne prispievať núdznym. Kráľ Zlato a Kráľovná Striebro sú vašimi mocnými, stabilnými a tisíckami rokov osvedčenými spojencami, ktorí ešte nikdy nesklamali.

Ani tentokrát vás nesklamú.

Konzultácie : Link