O nás

Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti finančného investovania a predaja produktov. Zároveň som aktívnym investorom, ktorý ponúka obchodné a investičné príležitosti so zaujímavým potenciálom rastu, zabezpečenia majetku a hľadám možnosti riešenia nezávislosti na finančných systémoch.

Po rokoch mapovania trhov som sa zameral predovšetkým na investičný nákup drahých kovov, zlato, striebro, platina a paládium, pretože sú garantom hodnoty v čase krízy.

V súčasnosti sú centrálne banky rozvinutých krajín a EÚ zamerané na tlač peňazí, nákup štátnych dlhopisov, umelo nafúknutý rast akciového trhu a nehnuteľností. Prostredníctvom inflácie sa devalvujú meny, čím sa znižuje kúpna sila úspor občanov. Zlato a striebro sú voči takýmto zásahom imúnne.

Spolu s mojim tímom sme pripravení priblížiť vám význam investícií do drahých kovov, ukázať Vám možnosti ako môžete drahé kovy nakupovať, vlastniť a predávať.

Obchodno – poradenská skupina MONPECO.sk, ktorá sustreďuje kolektív odborných poradcov, Vám prináša tieto príležitosti priamo do slovenských rodín.